Billettsalg Fjellhammer – Reistad

Torsdag 10.mars kl.19:00 er det endelig ny hjemmekamp for damelaget. Billettsalget er nå åpent.

Jentene har vunnet 2 av sine 3 siste kamper. Den kampen de ikke har vunnet endte med uavgjort mot Ålgård. Så jentene har virkelig funnet formen. Dette håper vi fortsetter på torsdag i en ekstremt viktig kamp. Ved seier vil vi klatre forbi Reistad og opp på trygg plass.

Det er lenge siden vi har vært over nedrykksstreken og det hadde smakt ekstremt godt. Jentene fortjener at det er mange på tribunen som hjelper de i kampen om 2 poeng. Sist hjemmekamp mot Nordstrand var det godt oppmøte og vi håper dette fortsetter på torsdag. Vi gleder oss til kamp!

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=411  (Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/411