Billettsalget til damelaget sin neste hjemmekamp mot Volda er nå åpent.

Volda ligger på 2.plass på tabellen og ser virkelig gode ut om dagen. I går slo de Ålgård 30-27. De har spilt 8 kamper og står med 5 seiere og 3 uavgjort så langt i sesongen. Det blir ingen enkel motstander for våre jenter.

Vi kommer for vår del fra et kjedelig tap mot Reistad i går. Etter en dårlig start på kampen, kjempet jentene seg tilbake. Men det holdt dessverre ikke hele veien inn. Det ble til slutt tap med sifrene 31-29.

Nå trenger damelaget all støtten de kan få fra hjemmepublikummet. Kampstart er 13:00 søndag 21.11. Vi håper å se mange av dere i hallen på søndag!

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=401(Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/401