Søndag kommer Ålgård på besøk til Lørenskoghallen.

Ålgård ligger på plassen bak Fjellhammer før søndagens kamp. De har bare spilt 5 kamper, mens vi har spilt 6 kamper. Siden de bare er 1 poeng bak blir denne kampen enormt viktig for tabellposisjonen. Ålgård sin forrige kamp var mot Nordstrand, som også var vår forrige motstander. Denne kampen endte 28-28. Våre jenter tapte med sifrene 25-23 mot nettopp Nordstrand.

Etter det skuffende tapet i forrige runde, er det en heltent gjeng som løper ut på parketten i Lørenskoghallen på søndag. Vi regner med at det vil bli enda en jevn kamp. Akkurat som mange av våre kamper har vært denne sesongen. Hvis vi luker bort de mange tekniske feilene fra forrige kamp, skal det være gode muligheter for 2 poeng. Jentene håper å se mange av dere i hallen på søndag!

Møt opp og gi jentene den støtten de fortjener!

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=407 (Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
 https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/407